Kalender

Läänemaa autosportlased olid edukad Kõrgessaare rahvasprindil

 

Igaühe Terviseklubi oli koos Hiiumaa sõitjatega ettevalmistanud suhteliselt kiire, tehnilise ja rahvale vaadatava raja, mis oli ka sõitjatele paras kreeka pähkel nagu ütles võistlusejuht võistlejate koosolekul.

Oma osavõtust oli teatanud 36 võistlejat kellest kohale tulid 34.Toimus järjekordne Lääne regiooni MV ja Hepa Cup sarjade võistlus. Hepa Cup arvestuses on veel jäänud 1 sõit, mis toimub 1. septembril.

Hepa sarjas on hetkel läänlastel head võimalused esikolmiku kohtade osas: Marko Kukuškin on 2WD-b klassis hetkel 3. kohal, Valmar Gilden 8. kohal, 4 WD klassis on Kaido Saul 11. kohal, J-18 on Rutmar Raidma seitsmes, Ten Kungla kolmeteistkümnes, Jonar Ilves kuueteistkümnes.

SU klassis on Kalle Kruusma 1.,Madis Kruusma 7., Sander Ilves 10., Üllar Paas 11., Veljo Kukuškin 20., Stern Ilves 21.

Tulles möödunud võistluse juurde, siis see kulges reedel sadanud vihma tõttu libedal rajal ja kiirem oli see, kes liigseid riske ei võtnud ja kellel oli õnne. Meid läänlasi oli Hiiumaal 7 võistlejat. 2WD-b klassis olime esindatud Marko Kukuškini näol ja oli õnne sest Marko saavutas tihedas rebimises 3. koha, näidates terve päeva stabiilset sõitu. J-18 klassis sõitis teiste kiirete Hondade ja muude autodega võidu tubli Jonar Ilves, kes oli rajal Moskvitšiga. 4 WD klassis sai Kaido Saul 4. koha. SU klass kus oli rajal 7 võistlejast koguni 4 Läänemaalt, toodi koju kaks poodiumi kohta. Esimeses voorus oli Kalle Kruusma autol tehnilisi probleeme ja tema võistlus hakkas põhimõtteliselt teisest voorust ning ta suutis 2 ja 3 vooru võita kindlustades sellega Sander Ilvese ja Rainer Meusi ees esikoha. 4. oli Madis Kruusma ja 6. Stern Ilves.

Lääne regiooni MV arvestuses on veel jäänud pidada 3 võistlust ja neist järgmine on 1. septembril Raplas.

Võistluse tulemused siit: http://rally.ee/?a=a018&b=4888