Läänemaa autosportlased Kehala paarisrajal

2WD-S klassis olid rajal Valmar Gilden ja  Marko Kukuškin. Valmar saavutas 21 võistleja hulgas tubli 11. koha. Ta sai sõita ainult kaks vooru, sest autol purunes pooltelg ja kolmandas voorus ta oma aega parandada ei saanudki. Marko Kukuškin oli sekund sekundis esikohakonkurentsis, ent pidi ikkagi lõpuks rahulduma teise, aga igati tubli kohaga, kuna on sellel hooajal rajal uues klassis ja uue autoga. Temale naeratas ka loosiõnn võita omale priipääse järgmisele etapile 16. juunil.

4WD klassis oli stardis 15 võistlejat ja nende seas Kaido Saul, kes saavutas võrdse punktisumma Martin Tikkerbäriga. Kuna Martinil oli parim aeg, siis jäi Kaido viimaseks.

SU klassis, mis koosneb Vene autodest (Žigulid, mossed jne) oli kohal 9 võistlejat, kellest lõpetas 7. Kõik olid poodiumiküsijad, sõit käis algusest lõpuni sekund sekundisse. Kalle Kruusma suutis kaks esimest vooru võita ja kindlustas sellega omale etapivõidu, kuna on aga sellest aastast rajal uue autoga, siis sõitis kaasa ka kolmanda vooru, et autot tundma õppida ja valmistuda juulikuus sealsamas toimuvaks Virumaa rahvaralliks, kus üks katsetest toimub Kehala paarisrajal.

Kuna ilm oli hea ning võistluse korraldajad olid hakkama saanud toreda võistlusega, siis lõppkokkuvõttes oli tore ja sportlik pühapäevning tulemused ka väärilised.