Kalender

Läänemaa 9. Firmaliiga karikavõistlus on peaaegu lõpusirgel


Naistest võitis rattakrossi Liina Toompuu (HNRK), teine oli Gerda Algre (Cramo/KJK) ja kolmas Kadri Lukk (Spordibaasid). Naisi  oli stardis seekord 27.

Meeste arvestuses oli võitja Üller Petrovitš (Tradilo), kes jättis selja taha 33 ratturit. Teise aja sai kirja Ailar Ladva (Ridala Vallavalitsus) ja kolmandaks sõitis Agu Simulask (Tradilo).

Kiireim naisveteran oli Aigi Pardel (11., HKHK) ja Juhan Lukk (9., Spordibaasid).

Parim ettevõte/asutus jalgrattakrossis oli Tradilo. Kolmeteistkümne ala kokkuvõttes juhib edetabelit Spordibaaside võistkond. Kokku osaleb 18 võistkonda.

Individuaalselt on hetkel naiste esikolmikus Kaja Ladva (Cramo/KJK), Mari Alvela (HNRK) ja Gina Metsalu (Haapsalu Kolledž). Kokkuvõttes. 6. Kohal asub hetkel parim naisveteran Pille Raudsepp (Ridala Vallavalitsus). Parim Kokku on firmaliigas seni osalenud 102 naist.

Meeste esikolmikus on hetkeseisuga  Marko Ulla, Tarmo Egipti ja Aap Uspenski.  Tublim meesveteran alade kokkuvõttes on hetkel Kaido Sasse(Cipax), kes üldkokkuvõttes neljandal kohal. Mehi on 13. ala jooksul nimekirjas 126.

Mitte midagi pole veel lõplikku, sest pidada on veel 2 ala. 12.-15. septembril  kohtutakse golfirajal ja sulgpallimatšid peetakse 15.-16. oktoobril. Kokkuvõtted ja Läänemaa 9. hooaja pidulik lõpetamine toimub 25. oktoobril.