Kalender

Lääne-Nigula Volle 2012- parim võrkpalliküla on Turvalepa

 

Põhiturniiril osales 8 võistkonda: Turvalepa, Mägari, Linnamäe, Panga, Asuküla, Tanska, Kirimäe ja Jõõdre. Võistkonnas mängisid neli meest ja kaks naist.

Põhiturniiril mängisid võistkonnad omavahel läbi, vastavalt mängutulemustele kogusid võistkonnad punkte, mille alusel moodustus pingerida. Neli enim punkte kogunud võistkonda tagasid pääsme finaalturniirile, mis mängiti 21.juulil Linnamäel. Õnneks sel päeval ilm soosis võrkpallureid, kuigi põhiturniiril peeti mõned mängud ka väga märgades ja ekstreemsetes ilmastikutingimustes.

Tagumise osa paikapanekuks mängisid omavahel läbi kolm võistkonda, sest Jõõdre pidi loobuma. 5. koha saavutas Asuküla, 6. koht Tanskale ning 7. koht Kirimäele.

Esimeses poolfinaalis kohtusid Turvalepa ja Linnamäe. Matš oli tasavägine ja lihtsalt ei tahtnud mängu ära anda kumbki pool. Kuigi Linnamäe läks kohtumist juhtima 2:0, suutis Turvalepa rongi alt välja tulla ja lõpuks mängu enda kasuks keerata võites 3:2.

Teises poolfinaalis kohtusid Mägari ja Panga. Selles kohtumises suutis Mägari võita kindlalt 3:0.

Kolmanda koha mäng Linnamäe ja Panga vahel oli taas tasavägine, kuid oma paremuse suutis maksma panna Linnamäe seisuga 3:2.

Esikohamängus kohtusid Turvalepa ja Mägari. Seekord olid Turvalepa mängijad juba väga heas hoos ning võitsid mängu 3:0.

Turvalepa võitjavõistkonnas mängisid Olev Aasa, Marko Aasa, Tarmo Aasa, Risto Aasa, Aivar Kaus, Helgi Laug, Triin Loorits, Maire Pirn.