Kalender

Lääne motoklubi krossisõitjad võistlesid nädalavahetusel edukalt

Norman Madiberg

Laupäeval tuiskas Eesti karikavõistluste punkte jahtima kolm Lääne motoklubi võidusõitjat – MX 2 juunior masinaklassis Kert Pääbo ning Norman Madiberg (pildil) ja seenioride arvestuses Argo Laherand. Läänemaa noormehed suutsid pakases näidata head sõidukiirust. Kahe võistlussõidu kokkuvõttes saavutas Lihula poiss Kert 3. koha ning Haapsalu nooruk Norman 5. kohaga. Tasub märkimist, et teises võistlussõidus sõitis Norman välja kiireima ringi. Eesti karikasarjas asuvad noormehed samadel positsioonidel.

Seeniorde klassis saavutas Argo Laherand kokkuvõttes 6. koha.

Pühapäeval peeti samas talvise kestvuskrossi karikasarja etapp. Soolorattal asus võistlustulle ka Norman Madiberg, kelle kiirus võrreldes eelmise päevaga polnud kuhugi kadunud. Tund aega lumisel rajal rassimist andis talle 50 võistleja üldarvestuses 6. koha. Kui klassi kaupa tulemusi vaadata, siis E1 masinaklassis kerkis Norman poodiumi kolmandale astmele. Kahe etapi kokkuvõttes hoiab Haapsalu noormees 4. kohta.

Quadracerite meeskonnasõidus oli võistlejaid just läänlasi arvestades juba rohkem. Mart Montvilaga oli paaris läänlane Janek Soidla ning võistlustules oli ka Lääne MK ekipaaž Üllar Põld-Veljo Madiberg. Pärast kahetunnist võidusõitu ületasid Montvila-Soidla finišijoone kolmandana ning Põld- Madiberg leppisid seekord 20. kohaga. Üldarvestuses hoiavad Montvila-Soidla teist kohta ning Põld-Madiberg 10. kohta.

Talikrossi järgmine etapp peetakse 4. veebruaril Räpinas ning kestvuskross on 12. veebruaril taas Kosel.

 

Läänlane