Kalender

Lääne-Eesti rannavolle aina populaarsem

 

Võiks arvata, et sellised tingimused peletavad sportlased eemale, aga võta näpust. Juba 16. korda toimuv võistlus on toonud kohale kõigi aegade suurima osalejate hulga.Juba on kohapunkte kogunud 69 võrkpallurit. Senine rekord oli eelmisest aastast 57 punktikogujaga. Võistlus on niivõrd populaarne, et näiteks Prantsuse majandusõppejõud Gerard Marty sõitis kuuks ajaks Eestisse, et osaleda Haapsalu rannavollesarja võimalikult rohkematel etappidel.

Meestest on punkte saanud juba 51 osalejat, kolm liidrit on Tarmo Aasa (54 p), Martin Loorits (52 p), Margus Krips (50 p), Argo Orumaa (46 p), Risto Aasa (42 p) ja Hendrik Siht (40 p). Kaks vooru on jäänud ja seis väga põnev.

Naiste arvestuses aga kindlale liidrikohale asunud Aive Aljaste ja Kaire Kuura 72 punktiga. Neil on esialgu oluline edumaa Kätlin Källe ja Triin Looritsa (52 p) ees.

Segapaaride võistluses on seis eriti intrigeeriv ja kõik 16 osalejat on kogutud punktisummaga veel esikohakonkurentsis. Juhivad Henri Erik ja Kaidi Talts ning Karel Pais ja Kristiina Tõkke 21 punktiga.

Kuni 18-aastaste ńoormeeste liider on ettearvatult nõvalane Argo Orumaa maksimaalse võimaliku 84 punktiga. Järgnevad Hendrik Siht (76 p), Janar Kuld (69 p) ja Ergo Orumaa (56 p). Punkte on kogunud juba 18 noormeest.

Sama vanuste neidude eesotsas on Liisa Raie 63 punktiga, kokku on punkte 4 neiul.

Kuni 16-aastaste noormeeste liider on Kristjan Tiitsma 42 punktiga. Liisa Raie on on ka nooremat arvestuses liider 63 punktiga.

Järgmine etapp toimub pühapäeval, 5. augustil kell 12 Paralepa rannas, segapaaridel on järgmine ja ühtlasi viimane etapp 11. augustil.