Lääne-Eesti ralli võitsid vennad Ahud

Üldarvestuse kolmas koht ja klassivõit kaherattaveoliste A- ja N-rühma autode arvestuses kuulus Rainer Rohtmetsale, kes pakkus esmakordselt konkurentsi koos Rauno Rohtmetsaga. Autol Citroen C2 R2 Max sõitnud vennad jäid võitjaist kokkuvõttes 21,7 sekundi kaugusele.

Välisvõistlejaist osutusid parimaks Seat Ibizal võidu sõitnud Alex Forsström ja Jukka Jämsen, kes lõpetasid Läänemaa kruusateedel 1. juunil peetud autoralli absoluutarvestuse neljanda kohaga kaasmaalaste Riku Kankkuneni ja Jarno Tapani Ottmani ees.

Veoautode klassis võttis võidu kahekordne Eesti rallimeister Aare Müil, kel kaardilugejaks Raivo Poom.

Pärast 11-aastast pausi taas Läänemaal peetud sportrallit pidasid rallisõitjad väga heaks, seda nii ladusa korralduse kui ka katsevaliku poolest. Eriti kõrgelt hinnati ralli pikimat, ligi 11 kilomeetri pikkust katset Liivi ja Üdruma vahel.

Osalt samasugustel kiiruskatsetel viidi samaaegselt läbi ka kolme karikasarja arvestusse kuulunud Tiki Treiler Lääne-Eesti rahvaralli, kus üldvõidu saavutasid favoriitidena rajale läinud Aiko Aigro – Marko Koosa. Absoluutarvestuse teised olid Are Uurimäe – Tanel Paut ning kolmandad Kalev Konsap – Risto Kippasto. Klassis 1800+ jõudsid klassivõiduni Hondal võistelnud Sander Siniorg – Annika Arnek, kes üldises pingereas olid neljandad. Arvestusklassis 1800 osutusid võitjaiks Silver Sõmer – Marko Heinoja Hondal. Naiste arvestusklassis kuulus võit ekipaažile Sirje Potisepp – Terko Jakobson. Kuni 18-aastaste noorte mõõduvõtus said rohkem kui minutilise eduga rivaalidest jagu Kaspar Kasari – Enn Kasari. SU klassis võitsid rahvaralli Rainer Meus – Elari Jallajas, Moskvitši-meeste omavahelises mõõduvõtus osutusid parimaks Tarmo Kikkatalo – Einar Mets.