K.Seiton võitis Eesti juunioride MV pronksmedali.

28.märtsil Aseris toimunud Eesti juunioride lauatennise MV oli kohal kogu noorte paremik. Võistlema lubati ka Eesti kadettide MV 10 paremat. Väga suure arenguhüppe teinud Kristiina Seiton (17. paigutus reitingu järgi) sai ülitugevas konkurentsis hinnatava 7. koha. Kunagist mängukindlust on taas leidmas Anna Tšiþevitš (21.). Üllatava ja uskumatuna näivaga said aga hakkama naispaarismängus K.Seiton – Liina Allik (Pärnu) alistades pronksmedalimängus kindlalt 3:0 üheks favoriidiks peetud Karmen Kozma – Koit Liisi (Aseri/Pärnu).

Päev hiljem toimunud Eesti GP Aseri etapil tuli Heikki Sool klassis 60+ teiseks, kaotades finaalis 1:3 Johannes Kant´ile (Tallinn). C klassis (reiting üle 200) jäi Allar Õunapuu jagama 5.-6. ning Henri Pikla 7.-8. kohta.