Kalender

Kristiina Seiton hõbedal!

 

Segapaarismängus Seiton-Aaro Õismets esimese mängu võitsid, kuid siis tuli vastu võtta kaotus hilisematelt pronksivõitjatelt Toomas Libene-Olesja Ketško. Meeste paarismängus said Vestli-Õismets avaringis kokku Narva paari Artjom Hiisku-Vladimir Petroviga (võitsid pronksi) ning kaotasid 1:3.

Üllatasid aga naispaarismängus Seiton-Kristina Ševtsova (LTK Kalev), kes veerandfinaalis alistasid ilmsed favoriidid Valeria Petrova-Olesja Ketško (Narva PSK) 3:1, poolfinaalis aga 3:0 Tatjana Tšistjakova-Karmen Kozma (Aseri SK). Kaotus tuli vastu võtta alles finaalis tasavägises mängus paarilt Kätlin Latt-Marina Sirel. Seega Läänemaa Spordikooli kasvandikule Kristiina Seitonile esimene medal täiskasvanute Eesti MV-lt ja see on hõbedane!

 Oma partneri Kristina Ševtsova alistas ta aga hiljuti toimunud Eesti üliõpilaste MV finaalis 3:1. Mõlemad osalevad juulis Kaasanis toimuval universiaadil Eesti võistkonnas. Esimene medal lauatennises toodi Haapsallu 1926.a. kui Erika Pärnpuu võitis Eesti esimestel meistrivõistlustel üksikmängus hõbemedali (sama karva medal ka 1927 üksik-ning kuld segapaarismängus).