Korvpalli Läänemaa meistrivõistlustel peeti neljas voor

Spordiklubi Haapsalu – Cipax AS 83:62

Kohe alguses asus kohtumist juhtima SK Haapsalu meeskond ja ei andnud edu kordagi käest. Mängu kontrolliti täie kindlusega ja tänu sellele sai valmistuda ka ees ootavateks Eesti meeste meistrivõistluste II liiga tähtsateks play-off mängudeks. Kohtumise võitis SK Haapsalu tulemusega 83:62. Võitjate resultatiivseimad olid Gejor Ender 23 ja Dmitri Tšerepanov 14 punktiga. Cipaxi parimad olid Aleksei Utitsõn 17 ja Siim Aavik 11 punktiga.

KK Askus – Risti 71:63

Paberil tundus mängu kindel soosik olevat Risti. Reaalsus aga kujunes teistsuguseks. Suurepärast koostööd ja võitlusvaimu näidanud hiidlased haarasid kohtumise enda kontrolli alla teisest veerandajast. Hoolimata Risti pingutustes, kui jõuti viimase veerandi alguses ka juhtima, oli KK Askus siiski kindlam. Olulistel hetkedel tabati kaugviskeid ja tänu sellele võideti ka kohtumine 71:63. Hiidlaste parimad olid Fredi Raba 22 ja Heikki Pukk 19 punktiga. Risti parimad olid Oskar Tammejõe 16 ja Maur Below 11 punktiga.

Tradilo/ABC – Läänemaa Spordikool 85:65

Tublit esitust näidanud spordikooli kasvandikud ei suutnud kuidagi ohjeldada vastaste Oliver Tammsalut. Kaalult ja pikkuselt üle olnud Tradilo meeskond valitses täielikult ründelauda ja sai tänu sellele korduvalt niiöelda tap-in korve. Noored ei lasknud end vastaste suurusest heidutada ja kasutati tublisti ära vastaste nõrkust: aeglased tagamängijad. Sammu peeti suuresti tänu teravuste loomisele ja realiseerimisele. Mängu lõppedes näitas tabloo siiski Tradilo/ABC 85:65 paremust. Tradilo parimad olid Oliver Tammsalu 27 ja Timo Kaus 21 punktiga. Läänemaa SK parimad olid Karl-Markus Mäesalu 22 ja Ott Kõiv 14 punktiga.

Tabeliseis peale 4. vooru (kokku 7 vooru)