Kalender

Käimisklubi Modern Walking alustab käimispäeval projektiga ´Haapsalu tänavakõnd¡

Haapsalu linnas on 167 tänavat, kokku 57,367 kilomeetrit. Kõige pikem tänav on Ungu tee – 2,64 km ja lühem on juurdepääsutee Tüve 42 juurde – 0,024 km. Linna tänavaid hakatakse aktiivselt läbima alates aprillikuust igal teisipäeval ja neljapäeval kell 18.30 ning projekt kestab seni, kuni on tutvutud kõikide Haapsalu tänavatega.

Maailma Sport Kõigile Assotsiatsioon (TAFISA) on välja kuulutanud Maailma Käimispäevad, mis toimuvad traditsiooniliselt oktoobri esimesel nädalavahetusel ehk siis 1.-2. oktoobril. Maailma Käimispäeva peetakse juba 1992. aastast ja rekordilisel 2005.-ndal aastal korraldati selle  egiidi all käimisüritusi 72 riigis üle maailma. Ka sel aastal käiakse üle maailma kümnetes riikides ja käijaid on kokku sadu tuhandeid. Eestis tähistatakse Maailma Käimispäevasid kolmandat korda ning Eestis toimuvad “Maailma Käimispäeva 2011” egiidi all erinevad käimisretked üle Eesti (vt infot www.kepikond.ee)

Kutsume üles kõiki kõnnihuvilisi osa võtma ülemaailmsest käimispäevast Haapsalus. Liitu Haapsalu kepikõndijatega ning samas tutvu Haapsalu tänavatega, kus sa iialgi veel käinud ei ole! Oodatud on ka lapsed ning neljarattalistega noored emad.

Kohtume 2. oktoobril Haapsalu Raudteejaama juures kell 13. Käimiskeppide laenutus kohapeal TASUTA! Osalejate vahel loosime paari käimiskeppe, väikesed eriauhinnad.

TULE JA ANNA OMA PANUS!


Foto Facebook

Käimisklubi Modern Walking on tegutsenud Läänemaal juba 5 aastat, aktiivselt toimuvad aastaringsed treeningud Haapsalu linnas. Kohtutakse Haapsalu raudteejaama juures igal teisipäeval ja neljapäeval kell 18.30 ning võetakse ette 7-10 kilomeetrine kepikõnni treening. Ootame värskeid kepikõnnihuvilisi!

Lisainfo:
Merike Peek, tel 515 5763
Siret Kosk 512 2858
Käimisklubi Modern Walking
modernwalking@hot.ee