Kalender

Kiltsis sõideti hooaja avavõistlus

 

Lääne regiooni MV arvestuses oli palju kaalul, sest esimeselt etapilt anti topeltpunktid. Läänlasi oli stardis erinevate klasside peale kokku 11. Korraldaja Igaühe Terviseklubi poolt oli ettevalmistatud 4,3 km pikkune rada, juba nädal aega oli rada sisse lükatud ja põhi peamiselt külmunud, aga juba peale esimest vooru tuli tükati betooni välja ja muldkeha ka. Sõitjad ei olnud raja kiitmisel kitsid, sest oli kiiret osa, mis sobis võimsatele autodele ja tehnilist osa, mis sobis rohkem vähem võimsamatele autodele.

Startis 12 võistlejat. Kõige paremini läks Valmar Gildenil, kes saavutas 2WD-S klassis 2. koha, teistel läänlastel läks natuke kehvemini. Rutmar Raidma oli 8. ja Marko Kukuškin 9.

ML klassis osales Tavor Tani, aga kuna rehv oli kehva, siis tema laeks jäi 4. koht, aga väärt libedakogemus. SU-klassis on sellest aastast muudatus, kus saavad osaleda ka ilma juhtimisõiguseta noored, et sõita võrdsemate autode klassis; sellest aastast osalevad selles klassis Egert Jakobi ning Jonar Ilves. SU-klassi 10 võistlejast oli läänlasi stardis 7 ja kõige paremale, 2. kohale suutis sõita ennast Sander Ilves. Kalle Kruusma 4., Madis Kruusma 6., Üllar Paas 7., Stern Ilves 8., Egert Jakobi 9. ja Jonar Ilves 10.

Nüüd tuleb väike paus, et autosid putitada ja kui on selgunud uue aasta võistluskalender, siis saavad paika ka MV arvestusse minevad võistlused.

Praeguseks tänavad korraldajad Igaühe Terviseklubist oma toetajaid sellel aastal ja loodavad ka kõikide abile uutel hooaegadel. Suured tänud kohtunikele, kellel on veel huvi autospordi vastu, ilma kelleta ei ole võimalik võistlusi läbi viia.

Kalle Kruusma