Kalender

Kiltsi sprindi kiirem oli läänlane Marko Kukuškin

image
S
tardijoonel on Andres Kruusma. Foto: erakogu

Alustades noorematest siis läänlased olid esindatud J-18 klassis Martin Jaanuse Andres Kruusmaga. Võit läks küll võõrsile aga Martin teine ja Andres kolmas.

Naistest saavutas oma esimesel sprindil Britta Põldäär tubli kolmanda koha.

SU klassis oli stardijoonel 15 võistlejat,kellest 8 läänlast. Kaks esimest kohta läksid Tartumaale ja kolmas oli läänlane Sander Ilves,kes tänu kiirele kolmanda vooru sõidule tõukas poodiumilt noore Egert Jakobi. Taas oli stardis vahepeal aastase võistluspausi teinud Bruno Jakobi ja päeva lõpuks oli ta õnnelik saavutatud 5 koha üle ja eriti õnnelik,et suutis seljataha jätta ka eelmise hooaja võitja Kalle Kruusma.
Seitsmes oli Rauno Uustalu,12 Stern Ilves ja 13 Martin Tamm. Jonar Ilves sai disklaffi kuna läbis rada vales suunas.

2WD-V klassis oli stardijoonel Rutmar Raidma kes peale esimese vooru sõitu oli teine aga kahjuks ütles tehnika teisel läbimisel üles ja nii tuli katkestamine.

2WD-S klassis kus oli stardis 12 sõitjat ja ka favoriit Marko Kukuškin oli tihe rebimine lõpuni kuna Kuku pani esimeses voorus natukene hullu,käis väljas ja sai alles 11 koha ning võistlus hakkas uuesti teisest voorust kui päeva lõpuks saavutati saarlase Karmo Salongiga võrdne arv punkte ning määravaks sai 2 vooru aeg mis oli Markol 0,28 sekundit parem ning igati tubli 1 koht. Läänlane Rico Rodi kes sõitis venna autoga kuna viimasel hetkel saabunud enda auto jupp oli vale sai tubli 3 koha. Teised läänlased Lauri Rodi viies ja Marko Siilmann kümnes.

Esimest aastat kasutusel olev klass veteranid 60+ oli stardijoonele toonud 3 veterani Hillar Kruusma, Valter Puda ja Toomas Lembergi. Hillar Kruusma võitis kõik kolm vooru ja napsas esikoha Valter Puda ees aga kõige paremini ei läinud Toomas Lembergil kelle auto esisild lagunes.

Korraldajad tänavad sõitjaid, kes olid tulnud sõitu nautima ja toetajaid ning abilisi, et see üritus saaks toimuma.
Soovime kõigile ilusat ja rahulikku jõuluaega ja veel paremat uut 2015 aastat.

Kohtumiseni uuel aastal ning ootame juba kannatamatult seda jääd,et saaks libedaga sõita.