Kevin Sakson võitis TV-10 olümpiastardi kuulitõuke. Anna-Maria Vjazemski oli kõrgushüppes viies

Finaali viimasel katsel tegi ta veelkord rekordiparanduse 14.02 ning võitis ülekaalukalt ligi meetriga teiseks tulnud võistleja ees. Kevini tulemus on läbi aegade maakonna tipptulemus oma vanuseklassis ning pääseb sarja ajaloo 12 tugevama tulemuse sekka. Kevin tegi võimsa ja väga hea soorituse ka kõrgushüppes, hüpates 1.65 ning oli selle tulemusega kaua liider. Kahjuks ületas Võru poiss 2. katsel 1.68 ning Kevin pidi leppima 2. kohaga.

Kuni 14 aastaste tüdrukute kõrgushüppes hüppas uue isikliku rekordi 1.59-ga Anna-Maria Vjazemski (treener Kaja Ladva) ning sai 5. koha. Kuultõukes oli ta 8.55-ga 17-s.

Nooremate kuni 12 aastaste teivashüppes oli 2.11-ga Eric-Mathias Hein 13. ja Erko Puskar sama tulemusega 19.

Haapsalu Põhikool on koolide arvestuses jätkuvalt 2-l kohal enne viimast etappi.