Kestvuskrossis tõusis liidriks Norman Madiberg

Räpinas peeti kaks nädalat tagasi talikrossi viimane etapp, kuid läänlasi tabas tagasilöök juba enne võistlusi – viirushaigused said kihutajatest võitu. Lääne MK au päästis 65 cm3 KTM-il kihutav Kaarel Laherand, kes oli terve kui purikas ning lõpetas mõlemad sõidud kuuendana. Sama koht talle ka kokkuvõttes. Eesti noorte karikavõistlused talikrossis said lõpu ning võitjaks tuli 65 cm3 klassis Henry Vesilind. Kaarel oli kokkuvõttes 11.

Kestvuskrossimehed jagasid omi kohti möödunud laupäeval Pärnus. Lääne krossisõitjatest on ainsana kõikidel etappidel osalenud Norman Madiberg, kuid nüüd oli talle konkurentsi pakkuma tulnud ka klubikaaslased Kert Pääbo, Reio Engman ja Argo Laherand. Võistluste alguses võttis juhtpositsiooni sisse Pääbo, tema kannul Madiberg ning Engman. Siiski ei suutnud Lääne MK mehed kogu sõitu valitseda ning olid sunnitud alla vanduma Jüri Triisale, Heido Havamile ja Timmo Mõtsule. Pääbo oli 4., Madiberg 5., ja Engman 6. Laherand lõpetas sõidu 25. kohal.

E1 klassis oli päeva kiireim Pääbo, edestades Madibergi. Kolme etapi kokkuvõttes haaras liidrikoha aga Madiberg, kel napp edu vanameister Toivo Nikopensiuse ees.

Enduro klassi võidu pälvis Engman ning Seenioride arvestuses oli Laherand 4.

Neljarattalistel tsiklitel oli kavas taas meeskondlik võidusõit ning rajal Läänemaa / Tallinna paarid Janek Soidla / Mart Montvila (Quad) ning Indrek Tomingas / Margus Trempi (ATV). Stardis oli Soidlal quadiga taas probleemid ning rajale tuiskas mees viimasena. Lõpujoone ületasid mehed siiski neljandana. Kokkuvõttes on mehed viiendad, kusjuures kolmandast kohast lahutab mehi 5 punkti.

ATV klassis lõpetasid Tomingas / Trempi kihutamise viiendana ning kokkuvõttes on mehed samal positsioonil.

Pühapäeval peeti Tartumaal jääraja võistlus, kus osales Quadracerite klassis Janek Soidla. Väga vesistes tingimustes peetud võistlusel saavutas ta oma neljarattalist säästes teise koha.

Kestvuskrossi tänavused meistrid selguvad juba järgmisel nädalavahetusel Pärnus.