Kergejõustiku uus hooaeg algas heade tulemustega

C-klassis sai Erki Mitman 150m jooksus 1. koha 20,75-ga, võitis kuulitõuke 11.80-ga, teivashüppes oli 2-ne 2.75-ga ning 60m tõkkejooksus 3-s 9,61-ga.

Aasta noorem Kevin Sakson oli teivashüppes 2.45-ga neljas ning kuulitõukes 8.67-ga samuti 4-s.

Tüdrukute arvestuses  oli Simona Liisbet Seppi teivashüppes 1.85-ga 3-s, Reneli Saumets 1.85-ga 4-s ning Anna-Maria Vjazemski 60m tõkkejooksus 10,72-ga 13-s, teivashüppes 1.65-ga 5-6-s. Adele Lass oli teivashüppes 1.65-ga 8-s ning kuulitõukes  jagas 7.89-ga Liisa Truuga 10-11 kohta.

B-klassis oli Kristo Simulask teivashüppes 2.65-ga 9-s  ning Elisabeth Fofilov jagas koos Kelly Tonili Hiiemäega teivashüppes 2.25-ga 3 kohta. Anett Triebstock jooksis tõkkeid 10,83-ga ning oli 11-s.

A-klassis oli Laura Talve 2.25-ga teivashüppes 7-s. Juunioridest võitis kuulitõukes kuldmedali 15.20-ga Karl Koha.

alt
Eelmise hooaja tublimad kergejõustiklased Ralf Makienko, Erki Mitman ja Keity Vaistla. Foto Kaja Ladva

A. Tšikini mälestusvõistlustel hüppas Ralf Makienko kaugust 6.16 ning sai juunioride vanuseklassis  pronksmedali.

Läänemaa spordikooli jõulupeol peeti meeles ka eelmise hooaja tublimaid kergejõustiklasi. Parimad tulemused olid:

Ragne Rae juunioride Eesti MV kuld kuulitõukes ning täistkasvanute 3.koht.

Erki Mitman oli Eesti TV-10 olümpiastardi võitja mitmevõistluses ning kuulitõukes, 2-ne teivashüppes ning 3-s 60m tõkkejooksus.

Keity Vaistla võitis Eestimaa Suvemängude kuldmedal kuulitõukes ning oli 3-s Eesti MV A-klassi kuulitõukes.

Ralf Makienko võitis pronksmedali Eesti MV A-klassis kõrgushüppes 1.85-ga.