Kalender

Katrina Lehis ja Peeter Turnau värsked Eesti meistrid.

Tallinnas toimunud Eesti kadettide meistrivõistlustel tuli neidude epees Eesti meistriks Katrina Lehis (En Garde). Turniiril kindlaid ja suureskoorilisi võite noppinud Lehise finaalivastaseks oli klubikaaslane Elena Koit. Valitsev kadettide ja juunioride Põhjamaade meister Lehis pööras tasavägiselt alanud matši õige pea enda kasuks ja võttis 15:11 võidu. Pronksmedalid teenisid Jane-Liis Rautam (En Garde) ja Kristiina Sõsa (Tartu Kalev).
Vehklemisklubi En Garde koosseisus Lehis, Koit ja Rautam alistasid võistkonnavõistluse finaalis Tallinna Mõõga (Veronika Zuikova, Madina Azizova ja Kristel Võrang) 45:34. Noormeeste epees Eesti meistriks Peeter Turnau (En Garde). Finaalis alistas ta koduse põhirivaali Renee Alliksaare (Tallinna Mõõk) 15:9. Individuaalturniirile järgnenud võistkonnavõistluse võitis vehklemisklubi En Garde (Peeter Turnau, Madis Birk, Henrik Aido ja Tarmo Trummal), kes tasavägise finaali järel oli torgetega 45:42 parem vehklemisklubist Tallinna Mõõk (Renee Alliksaar, Märten Mändla, Mike Tammoja ja Eduard Lebedev).
Eesti kadettide meistrivõistluste edukaimaks klubiks oli En Garde vehklemisklubi, kes võitis kõik neli kuldmedalit. Kahekordseks Eesti meistriks tulid Lehis ja Peeter Turnau.