Kanepi memoriaalil oli ligi 300 osalejat

Naiste üksikmängus selgus võitja viiesetilises mängus, kus valitsev Eesti meister Tatjana Tšistjakova alistas 3:2 hõbeda Kätlin Latt`i. Kolmas oli Olesja Ketško (Narva).

Meeste üksikmängus oli selge favoriit mitmekordne Eesti meister Aleksandr Smirnov ning kuni finaalini kulgeski kõik ootuspäraselt. Läti paremikku kuuluv Arturs Reinholds alistas poolfinaalis väga targa ja näiliselt lihtsa mänguga leeduka Paulius Gura 3:1 ning pakkus mänguilu ka finaalis, kus sai hakkama 3:2 Smirnovi alistamisega. Kolmas koht Gura`le.

Meie parematena oli Toomas Vestli 22. ja Aaro Õismets 23.

Juunioride reitinguturniiril tuli Vestli soomlase Veikka Flemming`i ja Mihails Balonuskovs`i (Läti) järel kolmandaks alistades kohamängus 3:1 Alex Naumi (Soome).

Võiskondlikul turniiril said teise koha A. Õismets ja T. Vestli, kes alistasid Eesti I 3:2 ja Soome II 3:0, kuid kaotasid Soome I 1:3.

Rahvaliigas olid meie paremad Mati Paat 13., Mattias Ristmägi 14., Janely Vestli 19.

Rahvaliiga paarismängus said esikoha J.Vestli ja Tanel Lampe (Tln.Kalev) ning teise koha  Rando Valk (Hps.LTK) ja Simon Loomets (Tln.Kalev).

Pühapäevastel lasteturniiridel oli meie edukaim Katrina Talving, kes oli klassis T-11 viies,Triniti Õismets 13. (osales 17). P-9 oli Joonas Vestli 10. ja Kaimar Pärnpuu 12., P-11 Pärtel Ruut 22., P-13 Kaaro Saatmäe 10., Allex Rummel 16., Kristjan Sander Peterson 18., P-15 Mattias Ristmägi 18., T-15 oli Janely Vestli 11. ja Karin Saviots 13.

Võistluste korraldus oli ladus ning välis- ja kodumaiste võistlejate poolt öeldi palju tänusõnu.