Kaia jõudis Pariisis poolfinaali

Tänases veerandfinaalis võitis Kaia tulemsuega 6-2 2-6 6-2 Dominika Cibulkova. Mäng kestis 1 tund 54 minutit. Homses poolfinaalis on vastaseks Kim Clijsters.

Pariisis jätkuva WTA Tour’i 618 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri Open GDF Suez teise ringi kohtumises võitis Kaia tulemusega 6-3 6-4 Sofia Arvidsson’i. Kohaliku aja järgi kell 23:39 lõppenud mäng kestis 1 tund 6 minutit. Järgmine vastane on Dominika Cibulkova. Mäng peetakse reedel, 11. veebruaril peaväljaku viienda ehk viimase mänguna. Neljas mäng algab mitte enne kella 19:30 kohaliku aja järgi (20:30 Eesti aja järgi).

Avaringi kohtumises võitis Kaia tulemusega 7-6 (7-5) 6-2 Anastasija Sevastova (Läti). Mäng kestis 1 tund 12 minutit.