Kalender

Kabeuudiseid: Mõtisklusi ruudulise laua taga…

 

Peale esimest võistluspäeva oli Ketlin 2. kohal ja plaanis oli seda kohta ka hoida, kuid ei osanud arvata et ees ootavad “ameerika mäed”. 5. vooru partiis tuli leppida kaotusega , hilisema turniirivõitja Brita Kooremi vastu. 6. voorus võitis Ketlin Eesti neljandat Rebeca Riisnat ja jälle olid lootused üleval, kuid kaotus kolmandale kohale tulnud Karmen Vagulale jättis Ketlini 5-ks.

Siit õpetus ka meie noorsportlastele, olles tippspordis on lisaks andele vaja teha ka kõvasti tööd (trenni).Tahe olla endast parem ja julgus püstitada eesmärke viib alati sihile. Heaks eeskujuks on meie Olümpiavõitja Erki Nool, noorena ei tahetud teda võtta spordikooli ja hiljem sai temast maailma parim kümnevõistleja. Soovime edu kõigile meie noorsportlastele!

18 veebruaril toimusid Läänemaa meistrivõistlused 64 ruudulises kabes. Üle pika aja olid mängulaudade taga kõk meie kunagised linna ja maakonna meistrid.

Hea tulemuse saavutas Haapsalu Gümnaasiumi õpetaja Renee Pajuste, kes võitis kõiki oma vastaseid. Ainukesena mängis temaga viiki endine mitmekordne linna ja maakonna meister Mati Paas.

Teiseks tuli külaline Saaremaalt Rein Kirst, kolmandaks Vello Soomre. Neljas koht kuulus Mati Paasile, 5. koht Uno Lillepile ja 6. koht Uudo Ojabšteinile.

Samas viidi ka läbi Naiste Läänemaa meistrivõistlused, et hoida üleval mängupinget said nad mängida meie tugevama minikadeti Dan Taidlaga ja kadeti Anti Antikaineniga. Meistrivõistlused võitis  Marina Ivanovitš 13 punktiga, teiseks tuli talimängude võiskondlik Meister Anni Oraveer ja kolmandaks Viive Pärna. Hästi mängis Dan Taidla, kes kogus päeva teise punktisumma 10 p.

Täname kõiki kaasaaitajaid, Spordiliit „Läänelat“ ja Haapsalu Sotsiaalmaja, kes aitasid seda toredat spordipäeva läbi viia.

Toredaid kohtumisi ruudulise laua taga ! Kõik kabetajad on oodatud linna meistrivõistlustele märtsis.