Janek Soidla on taas Eesti meister, Reio Engman leppis hõbedaga

Supermoto Eesti MV jätkusid Tabasalus, kus viimasel etapil osales ka varem tiitli kindlustanud Janek Soidla. Läänlasele pakkus tõsist konkurentsi soomlane Timo Lehto, kes edestas läänlast veenva eduga mõlemas võistlussõidus. Eesti meistriks krooniti SuperQuad klassis Janek Soidla. Talle järgnesid Tanel Jürna ja Raul Kirt.

Motokrossi Eesti meistrid selgusid nädalavahetusel Tihemetsas Lauri krossirajal ning Läänemaale jagus üks medal.

MX Veteranide klassis oli stardijoonel koguni 40 võistlejat ning Lääne MK sõitjal Reio Engmanil õnnestus esimeses sõidus võtta teine koht ning teises sõidus pidi ta leppima kolmanda kohaga. Kahe sõidu kokkuvõttes kogus Engman 42 punkti ning tõusis poodiumi hõbedasele astmele. Esikoha hõivas Heigo Lauren. Eesti MV arvestuses krooniti tänavu meistriks Lauren. Reiole tänavu teine koht ning kolmandas tõusis Allan Vierland.  Lääne MK võidusõitja Argo Laherand lõpetas meistrivõistlused 27. kohal.

MX 2 klassis osales meistrivõistlustel kolm Läänemaa noormeest, kellest parima tulemuse saavutas Kert Pääbo, olles tänavu 7.  Hendrik mullo lõpetas tänavu 18.kohal ning Norman Madiberg 21.kohal.

Mini MX klassis esindas läänlasi Maarek Kõre, kes kokkuvõttes oli 14.

Quad 100 klassis osales meistrivõistlustel Markkus Kõre, kes lõpetas tänavu 11.kohal.

Peagi jätkuvad tiitliheitlused kestvuskrossis ning läänlastel on omadele võimalik kaasa elada 11.oktoobril Kiltsi lennuväljal, kus peetakse kestvuskrossi sarja eelviimane etapp.