Kalender

Jalgpallurid lõpetasid Eesti noorte meistrivõistlused

Ainsa tütarlaste võistkonnaga oli Eesti meistrivõistlustel väljas Lõuna-Läänemaa jalgpalliklubi A-klassi naiskond. Eelmise kahe hooaja kolmanda ja neljanda koha omanik esines kevadringis võimete kohaselt. Sügisringist aga loobuti. Kahjuks tuli võistkond maha võtta, sest mõne mängija ebasportlikud teod said naiskonnale saatuslikuks. Kahju, et kolme aasta töö läks vett vedama. Siiski treenib naiskond edasi ja eesmärk on mängimist jätkata 2012. aasta meistrivõistlustel.

Naiskonnaga on seotud ka palju positiivset, mitmed neiud on Eesti noortekoondiste huviorbiidis. Avely Kuldsalu murdis end põhjalikult Eesti koondisesse ning Sandra Pärnpuu siirdus Saksamaale klubisse FC Kollnau.

FC Flora Haapsalu B1II liiga poisid lõpetasid hooaja 3.-4. kohaga. Treener Aavo Tomingas: "Võistkonnal oli kevadring parem, ei tea, miks sügisring veidi kehvemaks kujunes. Saime hooaja jooksul ka ilusaid võite, mis annab lootust edaspidiseks. Vahepeal töötas võistkonnaga ka teine treener.

Ken Sinkevicius ja Rener Uibopuu olid resultatiivsustabelis kolme eedukama väravaküti seas.

FC Flora Haapsalu C1 II liiga poisid tegid sellise kevadringi, et oma kolmanda kohaga pääseti sügisel mängima esiliigast tulevate võistkondade vastu. Sügisel lahkus aga võistkonnast võtmemängija Kert Krusel ja sellest oli kohe puudus. Treener Aavo Tomingas: "Kerti lahkumine lõi kaardid sassi, kuigi poisid olid tublid. Lõpuks 5. koht."

Kert Krusel oli väravalööjate pingreas teisel kohal.

Lõuna-Läänemaa jalgpalliklubi ja FC Flora Haapsalu olid mõlemad esindatud ka poiste D1 võistkonnaga. Mõlemad mängisid selle vanuserühma IV alagrupis ja see oli väga tugevakoosseisuline. Kevadringis mängis paremini Haapsalu võistkond, sügisringis aga Lõuna-Läänemaa JK.

"Kevadel seadsime hooaja eesmärgiks viienda koha, sel real kevadel olimegi. Sügisringis mängisime kehvemini ja langesime kõpuks seitsmendaks. Suurt muret teeb resultatiivsus," ültes Aavo Tomingas. Lõuna-Läänemaa JK kevadring oli kehvakene, sügisring aga super. Röövisime tugevatelt punkte ja tegime häid mänge. Poisid näitasid selget arengut. Koht oli kaheksas, kuid hooaja lõpetasime positiivses meeleolus.

 

Jaanus Getreu
Lõuna-Läänemaa JK