Kalender

Jalgpallikoondised peavad kodupubliku ees mitu olulist kohtumist

EESTI JALGPALLI LIIT
PRESSITEADE                                                                                           29.08.2011


Jalgpallisõpru on järgnevatel nädalatel ees ootamas mitu maiuspala – kodumurul on võimalik kaasa elada seitsmele koondise mängule nii Tallinnas kui ka Haapsalus.

Esimesena astuvad homme, 30. augusti õhtul kell 18 Haapsalu staadionil peetavas sõpruskohtumises vastamisi Eesti ja Šveitsi U-18 noormehed. Sissepääs mängule on kõigile tasuta. 1. septembril kell 10:45 on samad esindused vastamisi Eesti Jalgpalli Liidu Tallinna Noorte Treeningkeskuse staadionil (Kotka 12a/Spordi 11a), kuhu pääseb samuti tasuta kaasa elama.

Neljapäeva, 1. septembril õhtul kell 19 võõrustab Eesti U-21 koondis A. Le Coq Arenal Euroopa meistrivõistluste valiksarja avamängus samuti Šveitsi. Pileti hinnaks on 5 eurot, sooduspilet 3 eurot. Sooduspileteid saavad osta 1988. aastal ja hiljem sündinud ning 1950. aastal või varem sündinud isikut tõendava dokumendi alusel. Mängule tulles tuleb isikut tõendav dokument kaasa võtta. Pääsmed on ka eelmüügis Piletilevis – http://www.piletilevi.ee/est/piletid/sport/jalgpall/?concert=90827

Reede, 2. septembril õhtul kell 21:45 on võimalik Eesti Televisiooni ja Vikerraadio vahendusel kaasa elada Ljubljanas peetavale Sloveenia – Eesti meeste A-koondiste EM-valikmängule.

Jalgpallikoondiste etteasted koduväljakul jätkuvad laupäeval, 3. septembril kell 17, kui järgmise aasta Euroopa meistrivõistluste finaalturniiriks valmistuv Eesti U-19 koondis võõrustab Eesti Jalgpalli Liidu Tallinna Noorte Treeningkeskuse staadionil Islandit. Pilet mängule maksab 2 eurot, tasuta pääsevad kohtumisele kuni 16-aastased noored.

Eesti ja Islandi U-19 noormehed on teistkordselt vastamisi esmaspäeval, 5. septembril kell 18 Haapsalu staadionil, kus pilet mängule maksab samuti 2 eurot, tasuta pääsevad kohtumisele kuni 16-aastased noored.

Eesti meeste A-koondis mängib kodumurul teisipäeval, 6. septembril kell 21:30, kui A. Le Coq Arenal on vastaseks Põhja-Iirimaa. Pääsmed on eelmüügis Piletilevis – http://www.piletilevi.ee/est/piletid/sport/jalgpall/?concert=67316

Kolmapäeval, 7. septembril kell 18 on Eesti Jalgpalli Liidu Tallinna Noorte Treeningkeskuse staadionil vastamisi Eesti ja Luksemburgi U-17 esindused. Pilet mängule maksab 2 eurot, tasuta pääsevad kohtumisele kuni 16-aastased noored.

 

EJLi pressiteenistus
www.jalgpall.ee