Kalender

Jalgpalli U-19 Euroopa MV finaalturniiri piletid maksavad 3-5 eurot

Meie eesmärk on, et võimalikult palju inimesi tuleks finaalturniiri mänge vaatama, seepärast on ka piletihind võistluste ajaloolisust ja tähtsust arvestades sümboolne. Huvi turniiri vastu on olnud väga suur, omajagu on piletisoove juba ka välisriikidest,” ütles U-19 EM-finaalturniiri direktor Anne Rei.

“Euroopa meistrivõistluste jõudmine Eestisse ja meie koondise osalemine finaalturniiril on kogu jalgpallipere jaoks väga suur sündmus ja tahame, et sellest saaksid kõik osa, eriti noored. Seepärast levitasime klubide ja omavalitsuse kaudu ka U-19 EM-finaalturniiri passe, mis tagavad sissepääsu kõikidele mängudele. Taolise passi omanikud saavad külastada nii palju mänge kui soovivad,” lausus Rei.

Aktiivsetel finaalturniiri külastajatel on võimalik teenida endale väärtuslik preemia, milleks on tasuta sissepääs 15. augustil Tallinnas peetavale Eesti-Poola maavõistlusele. Selleks tuleb finaalturniiri külastades võtta endale staadioni sissepääsust spetsiaalne templikaart ning koguda alagrupimängude ja poolfinaalide jooksul endale kokku neli templit (igal alagrupimängul saab ühe templi ning kahe poolfinaali peale kokku samuti ühe templi). Templikaardil tuleb täita kõik lahtrid ning jätta see staadionitel asuvatesse postkastidesse.

 

U-19 EM-finaalturniiri avamängud peetakse 3. juulil, mil Eesti koondise vastaseks on kell 20.45 Lilleküla staadionil Portugal. Euroopa meister selgub 15. juulil.