Kalender

Jalgpall: Taebla JK 2:2 Lihula JK

Lihula asus mängu juhtima, kui tsenderduse järel ei suutnud Taebla mängijad trahvikastis palli ära klaarida ning Lihula ründaja Mairo Kanter oli esimesena jaol, toimetades palli viielt meetrilt väravasse.
Taeblal avanes hiljem suurepärane võimalus viigistada kui keskpoolkaitsja Tarvi Kruuspan saatis ligemale kahekümnelt meetrilt teele kauglöögi, mis paraku tabas põiklatti.
Lihula kaitsja eksis rängalt tagasisööduga ning selle kasutas efektselt ära Ken Sinkevicius, kes lõikas esmalt söödu vahelt ning mängis end seejärel väravavahist mööda ja viigistas mänguseisu.
Lihula asus aga siiski enne poolaega juhtima, kui Madis Sibula vastu rikuti karistusala lähistel määrusi ning too järgneva karistuslöögi puhtaltt üle müüri keerutas.

Taebla viigistas aga kaheldava penalti järgselt seisu, kui nende võõrleegionär realiseeris külmalt penalti. Mõlemad võistkonnad on kokkuvõttes viigiga rahul, sest vilepartii oli taaskord alla igasuguse arvestuse.

Liigatabelis on 8 vooru järel 21 punkti kogunud Läänemaa JK teine, Taebla JK (15 p) kolmas ja Liula JK (7 p) kaheksas 12 meeskonna konkurentsis


Taebla JK värske mustanahaline täiendus (pildil Taebla JK lipuga) on AHMED MOWLID HUSSEIN