Ilus hooaja lõpp Läänema autosportlastelt

Võistlustrass oli päris huvitav. See koosnes kahest poolest, kus esimene pool sõideti karussellis ühtepidi kaks korda läbi ja päeva teise poole katsed olid hommikused katsed tagurpidi kaks korda karussellis läbi.

Meie autosportlaste esitlustega võib rahule jääda. 2WD-S klassist tuli rallil Marko Kukuškin / Delvis Tõkke ekipaažilt klassi võit, kus starti asus 23 autot. Rutmar Raidma / Tõnu Raidma saavutasid vaatamata päeva teise poole viperustele 12 koha.

SU klassis saavutasid Madis Kruusma / Tavor Tani 2. koha ja Üllar Paas / Raul Aava 3. koha. Segaekipaažidest tulid Ermo Jeedas / Indrek Kirss ML (mosseliiga klassis ) 3. kohale. Aleksander Hunt / Jonar Ilves klassis 2WD-S 17. koha.

Lõppenud hooaja autasustamine toimub 1. detsembril ja siis juba nädala pärast on 2013. aasta kahe sarja Lääne regiooni MV ja HePa Cup I etapp, mis toimub Kiltsis.