Kalender

Haapsalus näeb Schenkeri liiga tippvõrkpalli

 

Eelmise ringi kohtumine samade vastaste vahel toimus Lätis, kus eestlased said napi 3 : 2 võidu. “Lätlastega on meil põhimõtteline vastasseis ning alati tuliseks läinud. Hea, et eelmisel korral “karukoopas” mängides see võit ära tuli,” ütleb võistkonna mänedžer Uku Rummi.

Kõigi eelduste kohaselt on ka sel nädalavahetusel oodata põnevat ja tasavägist mängu, kuna TTÜ hoiab üldtabelis kolmandat ja Poliurs neljandat kohta. “Võimalused on 50 : 50, sest nad on ebamugavad vastased, keda kunagi ette ei tea,” lisab Uku Rummi.

Küsimusele, miks valiti mängu toimumiskohaks just Haapsalu, vastas ta, et sellele aitas kaasa asjaolu, et samal ajal on nende Tehnikaülikooli kodusaalis Eesti suurim robotite võistlus. Võistkonna teine kodusaal asub Orissaares, kuid kuna seal on nagunii plaanis lähiajal mängida, otsustati sel korral tulla kuhugi mujale. “Haapsalu tundub igati hea variant. Loodetavasti kohalikud huvilised rõõmustavad, sest mäng tuleb ju koju kätte. Mine tea, äkki nakatab võrkpallipisik ka nooremaid poisse ja tüdrukuid,” julgustab Uku Rummi kohtumisest osa saama.

TTÜ võrkpallivõistkond jõuab Haapsallu juba reedel. Samal õhtul ning järgmisel hommikul toimub neil Wiedemanni spordihoones treening. Lätlaste vastu asutakse võistlustulle laupäeval kell 17. Piletid hinnaga 2 eurot (õpilased ja pensionärid 1 eurot) on müügil enne kohtumise algust kohapeal.

Kristi Märk