Haapsalu võitis „suurte linnade“ arvestuses 38. Eesti linnade suvemängud

Kahe võistluspäeva jooksul sai Haapsalu mitmeid häid tulemusi.

Haapsallastele riputati kaela 19 kergejõustiku medalit, millest  4 olid kuldsed, 6 hõbedased ja 9 pronksivärvi. Kokkuvõttes saavutas Haapsalu kergejõustikus 6. koha.

Kergejõustiku tulemused:

Madli Rahuvarm (poodiumil kolmandal astmel), sai laupäeval kaela 2 medalit. Foto Ülle Lass

Urmas Arro meesveteranide I vanusegrupi 1500 m jooksus 3. koht ajaga 5.05,13
Mihhail Jutkin meesveteranide II vanusegrupi 1500 m jooksus 2. koht ajaga 5.17,56
Silvia Ladva naiste kõrgushüppes 1.  koht tulemusega 1,50
Kristo Simulask poiste A vanuseklassi kõrgushüppes 2. koht tulemusega 1,70
Erki-Tõnis Sirak meeste kõrgushüppes 3. koht tulemusega 1,95

Meie petankerid jätsid kodus korraldatud võistluse võidu koju. Haapsalu võistkonda kuulusid Mare Kingissepp, Katrin Tiido, Egert Kingissepp ja Kaspar Sein.

Võidukas tennisevõistkond Marek Turu (vasakul), Mari Mahoni, Vello Kuhi (võistluste peakohtunik) ja Joonas Tomingas. Foto Vello Kuhi

Võit saadi ka tennises, kuhu oma panuse panid Mari Mahoni, Marek Turu ja Joonas Tomingas.

Jahilaskmises saadi tubli teine tulemus. Meeskonda kuulusid Tõnu Kirs, Maanus Mäesalu ja Arvo Kuslap.

Kolmas koht saavutati jalgrattakrossis. Jalgrattakrossi 16 km rajal tegid hea sõidu Agu Lehemaa (M50 vanuseklassis 1. koht) ja Gerda Algre (N35 vanuseklassis 3. koht). 28 km rattarajal  oli edukas Agu Simulask (M40), kes saavutas 2. koha.

Orienteerumises saadi 7. koht.

Täpsustatud protokollid saavad üles tänase (esmaspäev, 1. juuli) päeva jooksul http://www.joud.ee/est/g78s2786. Pilte saab vaadata www.laanesport.ee pildikogust.

Eesti linnade suvemängudel osales 20 linna ligi  650 sportlasega. Suvemängud peeti 29.-30. juunil Haapsalus.