Kalender

Haapsalu sprindi parim läänlane oli Marko Kukuškin

 

Oli täiesti uusi sõitjaid, aga kohal olid ka mõlema sarja Lääne Regiooni MV ja Premia Hepa CUP liidrid. Nagu oligi arvata käis liidrite vahel tihe rebimine sekundite ja isegi tuhandike peale. Oli ju see võistlus esimene peale pikka talve perioodi. Reedel rada ehitades oli ilm super – 10 kraadi sooja, aga öösel sadas ja hommikul olid suured loigud rajal.

Läänlasi oli stardis 11 ja neist 8 olid klassis SU, ML klassis oli stardis Tavor Tani, kes 8 võistleja seas jäi küll viimaseks. Ta oli oma sõiduga enamvähem rahul kuna pole saanud eriti töö kõrvalt harjutada.

2WD-S klassis kus oli stardis 11 sõitjat võttis kahe esimese vooru võiduga esikoha Marko Kukuškin. 2WD-V oli läänemaalt stardis Rutmar Raidma, kes saavutas 10 võistleja seas 5 koha. Pingeline võistlus käis klassides Naised ja 4WD, kus käis sõit liidrite vahelduva eduga.

4WD sõideti lausa ühte sekundisse ja lõpuks noppis magusa võidu liider Aiko Aigro ees Mait Pikkof. SU klassis üritas Kalle Kruusma oma eelmise aasta võitu kaitsta ja omale sünnipäevakinki teha, aga väiksed tehnilised probleemid käigukastiga ei lubanud kõrgemat kohta kui teine. Sellele vaatamata käis neil sekundite sõit Urmas Roosiga, kes võitis kaks esimest vooru ja kindlustas sellega Haapsalu sprindi võidu.

Väga tublit sõitu tegi Stern Ilves kes stabiilse sõiduga võttis poodiumi 3. koha. Noor Egert Jakobi oli neljas ja kipsis jalaga sõitnud Sander Ilves 5. Tehnilise rikke tõttu katkestas Üllar Paas ja oma esimese stardi tegi talvel esimest korda jäärajal võistelnud Martin Jaanus. Järgmine võistlus on 27. aprillil Türi rahvasprint,mis on ka suure EAL-karikasarja teine etapp.

Korraldajad Igaühe Terviseklubist tänavad Haapsalu linna ja maakonna elanikke mõistva suhtumise eest tekkinud ebamugavuste pärast tavaelus ja bussi peatuse muutmise asjus.

Täname meie toetajaid Haapsalu Linnavalitsus,GRAMO,Multilift UV,RMV TRANSPORT, Sanservice OÜ,Auhinnapood OÜ,KOAP,OÜ PPN Gargo ja muidugi täname kohtunikke kes said oma tööga ilusti hakkama.