Kalender

Haapsalu rahvasprint 2012

Haapsalu rahvasprinti korraldatakse kolmas kord ja see on siiani saanud sõitjate poolt positiivset tagasisidet. Sellel aastal on võistlus Lääne regiooni II etapp, HEPA CUP III etapp ja  Moskvich Liiga sprindikarika III etapp ja Moskvich Liiga Suure karika II etapp. Võistlus saab teoks suuresti tänu Haapsalu Linnavalitsusele kes on väga spordisõbralik.

Eelmine aasta oli stardis  80 autot siis kuulus võistlus ka EAL- i karikasarja arvestusse, korraldajad loodavad sellel aastal enamvähem samarohket osavõttu, sest seekord sõidetakse rada teistpidi ning on kõigile uus ja peaks ka ohutum olema. Käesoleval aastal on paljudes klassides toimunud sõitjate muutused ja kuna on esimene asfaldi võistlus,siis saab põnev olema kuidas ollakse kohanenud oma uue autoga. Esimesed registreerijad kes on ka oma võistlusklasside liidrid on juba kirjas ja vaikselt tuleb neid juurde. Sellel nädalal registreerijad saavad odavama stardimaksuga võistlusele, kui need kes jätavad registreerimise viimasele minutile.

TEADE

Seoses Haapsalu rahvasprindi toimumisega 14 aprillil,on orienteeruvalt 11.00-18.00 suletud järgmised tänavad Haapsalu linnas:

Mulla, Staadioni, Jaama, Raudtee, Lille, Kauba, spordihoone ja veekeskuse esine parkla, suure silla ümbrus.

Kui võistlus saab varem läbi lähevad ka tänavad varem lahti.

Korraldajad paluvad vabandust tekkinud ebameeldivuste pärast.

Info:Kalle Kruusma tel.5292642,Heiki Rahuoja tel.5065391 ja  Kalvar Silde tel.5280623