Haapsalu põhikool on pärast esimest etappi TV 10 olümpiastardis teine

Nooremate, kuni 12-aastaste tüdrukute teivashüppes saavutas Eliis-Maria Koit 2.11-ga kõrge kolmanda koha. Kristina Saumets oli 1.91-ga kaheksas.

60 m jooksus jäi Eliis-Maria esimesena B-finaali ukse taha ja oli 68 võistleja seas 9,20-ga 13.

Nooremate poiste 60 m jooksus sai Eric Mathias Hein 9,11-ga 20. koha 66 võistleja seas.

Vanemate, kuni 14-aastaste tüdrukute teivashüppes püstitas Anna-Maria Vjazemski uue isikliku rekordi 2.51-ga ja sai viienda koha. Kati Olesk, kes oli konkurentidest aasta noorem, oli 2.21-ga seitsmes.

60 m jooksus sai Anna-Maria Vjazemski B-finaalis 8,54-ga 10. koha 71 võistleja arvestuses. Reneli Saumets oli 8,72-ga 23.

Vanemate poiste 60 m jooksus sai Kevin Sakson uue isikliku rekordi 8,20-ga 13. koha 59 jooksja seas. Ka kaugushüppes tuli ta väga pingelises võistluses 13. kohale.