Kalender

Haapsalu naiskonnalt Eesti meistrivõistlustelt hõbemedal

alt

Kaidi Saarna, Kaisa Kuusik, Triin Kuusik

Eelmisel aastal saavutas naiskond samas koosseisus teise koha. Salamisi sai sihitud kuldmedalit naiste õhupüstoli arvestuses. Paraku on võistkonnas laskmisel otsustav ühtlane esinemine. Kui kellelgi ebaõnnestub laskmine on teistel raske kaotatud tagasi teha.

Kindlalt lasid võistkonna eest Kaidi Saarna (371 silma) ja Triin Kuusik (361 silma). Ebaõnnestus laskmine aga võistkonna noorimal Kaisa Kuusikul (340 silma). Kokku tuli 1072 silma, mis andsid hõbemedali. Võitnud võistkonnale kaotati  12 silmaga. Naiste püstoli võistkonnad olid esiviisikus võrdsed ja mahtusid 20 silma sisse. Hea, et niimoodi läks. Oleks võinud hoopis olla medalita.

1.Männiku Laskurklubi 1084 silma

2. Haapsalu     1072

3. Põlva           1069

4. Viljandi       1066

5. Narva          1064

alt

Kristjan Tiitsma, Marek Tamm, Kristjan Kruusing

Meeste arvestuses jäime seekord medalita. Õhupüssis oli meie võistkonnal kaitsta eelmise aasta võidetud kolmas koht. Kindlalt lasi oma tulemuse välja Marek Tamm, kes sai kokku 570 silma. Ligemale 15 silma alla oma tavapärast tulemust lasid Kristjan Kruusing (554 silma) ja Kristjan Tiitsma (549). Kokkuvõttes andsid 1673 silma 4.koha. Kaotus seejuures pronksmedali võitnud Männiku esindusele oli 3 silma.

alt alt

Marek Tamm, Kaur Kuurberg, Jaago Kajalainen                  Arles Taal

Tublilt võistles meeste püstolis meie kolmik Arles Taal (551 silma), Kaur Kuurberg (548), Jaago Kajalainen (545). Tuldi võistkondlikult 4.kohale. Harjutuses, kus me medalit ei oodanudki, edestasid meid Narva, Põlva, Männiku Laskurklubi. Üllatuslik oli ühe eeldatava favoriidi Kaitsejõudude Spordiklubi viiendaks jäämine.