Haapsalu Kergejõustikuklubi sai Eesti MV-lt 5 medalit

Keity Vaistla parandas oma isiklikku rekordit odaviskes ligi 5 meetriga ning võitis hõbemedali 43.35-ga. Kuulitõukes sai ta pronksi 12.38-ga. Keity oli ka 7-s 100m jooksus 13,46 ning 2.40-ga teivashüppes 6-s.

Maili Jaaska sai kolmikhüppes 10.00-ga 6. koha ja kõrgushüppes 1.45-ga 7. koha.

B-klassi noortest säras Kristo Simulask, võites uue isikliku rekordiga 1.79 hõbemedali kõrgushüppes.

60m tõkkejooksus jõudis ta 7. ajaga, 16,59 finaali. Erki Mitman tõukas kuuli 13.37 ning oli 5-s. Samuti oli ta 400m jooksus 57,6-ga 5-s ning teivashüppes 2.80-ga jagas Kristoga 5. kohta.

Tüdrukutest sai uue isikliku rekordi kuulitõukes Madli Rahuvarm, tõugates kuuli 11.84 ning jäi napilt 4-ks. Teivashüppes oli Anna-Maria Vjazemski 2.30-ga 5-s. Simona-Liisbet Seppi jagas sama tulemusega koos Madliga 8.kohta. Kõrgushüppes ületasid Madli, Simona-Liisbet ja Anna-Maria  1.45 ning kahjuks esikuuikusse ei mahtunud. Anett Triebstock oli 200m tõkkejooksus 6-s.