Haapsalu jääraja II etapp

Kuna võistluse tulemused selgusid kahe parema aja liitmisel, siis ei olnud paljudes klassides ennem III vooru poodiumi kohad selged. Nii kaotas tuhandike mängus 3-nda koha Kaido Saul Argo Aednurmele 4WD klassis.

Samuti käis tihe rebimine esiveoliste klassis kus ka sai napilt teise koha Eero Labotkin Allan Lutteri ees. Tagaveoliste klassis võitis kõik 3 vooru Keio Serbin, Marko Kukuškin oli teine ja tallinlane Konstantin Vedennikov jäeti kolmandale kohale. Poodiumilt jäi seekord välja Lembit Madissoo.

SU klassis oli sellel korral tihe rebimine kuna osa võttis ka Vanakooli mees Vello Õunpuu, kes algul ei pidanudki sõitma. Korraldaja ütles aga et kui juba tuldud,siis miks ka mitte võistelda ja lõpuks panigi oma kogemused maksma kõigi noorte ees.

J-18 klassis oli selle võistlusel stardis ka Rutmar Raidma, kes oli vahepeal auto korda saanud ja näitaski kõikides voorudes kiiremat aega. Tasuks esimene koht. Teine oli Keven Serbin ja kolmanda koha saavutas Jonar Ilves.

Naisi oli sellel korral stardis juba 3 ja võidu võttis Piret Gilden Ly Märsi ja Katrin Hattu ees. Sobivate ilmaolude olemasolul peetakse kolmas osavõistlus 11. märtsil. Praegune tabeliseis on põnev nii meistrivõistluste  kui ka karikavõistluste arvestuses. Toimumiskoht antakse osalejatele teada.