Kalender

Haapsalu Beach lõpetas edukalt hooaja

 
 
Naistest tulid võitjaks Kätlin Källe – Triin Loorits (pildil) 80 kohapunktiga. Järgnesid Aive Aljaste – Kaire Kuura (72 punkti) ja Ly Märss – Maret Valk (66 punkti).
Segapaaride parim oli Pärnu paar Kristiina Tõkke – Karel Pais 42 kohapunktiga. Järgnesid isa ja tütar Martin Loorits – Triin Loorits (34 punkti) ja Henry Erik – Kaidi Talts (30 punkti).
Kuni 18- aastaste noormeeste seas oli parim nõvalane Argo Orumaa maksimaalse võimaliku 84 punktiga. Järgnseid tema vend Ergo Orumaa ja (77 punkti) ja Hendrik Siht (76 punktiga). Samavanuste neidude kolma parimat olid Astrid Ollema, Merili Konks ja Liisa Raie võrdselt 80 punktiga.
Kuni 16-aastaste noormeeste seas oli ülekaalukalt parim Oru võrkpallur Kristjan Tiitsma (84 punktiga). Neidude seas oli kuni 16-aastaste parim Liisa Raie.
Sellel hooajal tekkis Läänemaa rannavolles täielik buum, seda vaatamata enamasti väga halvale ilmale. Kui tavapäraselt on punkte kogunud ligi 50 osalejat, siis seekord kogusid kohapunkte juba 73 võistlejat. Korraldajatele seab nii suur osalejate arv lisaraskusi, kuna väljakuid on Haapsalu ainult kolm. Siinjuures tänab tuulberg.eu Liiga võistluse haldurit Roger Tibarit ennast salgava töö eest võistluste organiseerimisel, täna tema abile laabus kõik enam-vähem normaalselt.
 
Info: http://www.tuulberg.ee/haapsalubeach/