Kalender

Firmaliigas on võisteldud kuuel alal


Võistlejad rajal 2

Naistest olid täpsemad Helina Plinkner (HNRK), Maike Tellmann (Rock Nektar) ja Kristiine Uspenski (RPR/Hawaii).  Täpsem naisveteran oli lõpparvestuses neljandaks jäänud Leelo Paju (Rock Nektar).

Meeste esikolmikusse mahtusid Jaanus Tuulik (Keskkonnaamet/Kaitseliit), Marek Pragi (Spordibaasid) ja Tarmo Egipti (Cipax). Parim meesveteran oli Kaido Sasse (Cipax), kes oli kokkuvõttes viies.

Firmade/asutuste arvestuses sai vibuvõidu Keskkonnaamet/Kaitseliit, teisel kohal Rock Nektar ja kolmas Cipax Eesti.

Enne vibuvõistlust võisteldi ka bowlingus.

Naiste esikolmikus olid Mare Kingissepp (PKC, ühtlasi ka parim naisveteran), Kristiine Uspenski (RPR/Hawaii) ja Krete Ledis (HNRK).  Meestest jõudsid parimate sekka Aap Uspenski (RPR/Hawaii), Kaido Sasse (Cipax, parim meesveteran) ja Tarmo Ollema (Tõrvik). Parim meeskond oli RPR/Hawaii.

Kuue ala järel juhivad naiste individuaalarvestuses Kadri Lukk (RPR/Hawaii), Leelo Paju (Rock Nektar, parim naisveteran) ja Egne Lappmaa (Linnavalitsus/Maksuamet). Meeste individuaalarvestuse kolm parimat on Kaido Sasse (Cipax, ühtlasi ka parim meesveteran), Kristjan Kosk (Spordibaasid) ja Aap Uspenski (RPR/Hawaii).

Võistkondlikku arvestust juhib Reservpäästerühm/Hawaii Express 86 punktiga. Teisel kohal HNRK 80 punktiga ja kolmandal Rock Nektar 74 punktiga.

Järgmine sportlik jõukatsumine toimub sõudmises 21. mail Paralepa rannas. Distantsi pikkus meestel on umbes 80 m ja naistel umbes 50 m. Aega harjutamiseks on 1,5 nädalat J