Kalender

Firmaliiga läheb suvepuhkusele

Kergejõustikuvõistlus jätkus tegelikult selle koha pealt, kus õige võistluspäeva (29. mai) katkestas tugev äikesevihm.

Kergejõustikus sai võimeid proovida kolmel alal – kaugushüpe, kuulitõuge ja 400/800 mm jooks. Arvesse läks võistleja 2 paremat ala.

Tugevamad tulemused naistest tegid Gina Metssalu (Haapsalu Kolledž), Ivika Raudsepp (HKHK) ja Mari Alvela (HNRK). Gina Metssalu oli parim kaugushüppes ja Ivika Raudsepp oli parim 400 m jooksus. Kuulitõuke tugevama tulemuse tegi Evelyn Tõnurist (Keskkonnaamet/Inspektsioon), kes ennast kergejõustikus kokkuvõttes neljandaks võistles. Tublim naisveteran oli Pille Raudsepp. Kokku osales kergejõustikualadel 40 naist.

Meeste arvestuse kolm tugevamat olid Jaan Koppe (Haapsalu Uksetehas), Reigo Rogovski (Cipax) ja Marko Ulla (Cramo/KJK). Jaan Koppe võitis kaugushüppe tulemusega 6.10 ja 800 m jooksu ajaga 2.30,04. Parim meesveteran oli Martin Vaino. Kergejõustikualadel võistles 46 meest.

Kergejõustiku tugevamad “firmad” olid Haapsalu Kolledž, Haapsalu Uksetehas ja Cramo/KJK.

Tegelikult oli teisipäeva õhtu petankivõistluse päev. Osales 37 naist ja 46 meest.

Naiste esikolmikusse mahtusid seekord Kaja Ladva (Cramo KJK), Krete Ledis (HNRK) ja Anu Noormägi (SEB). Parim naisveteran oli taas Pille Raudsepp.


Meeste arvestuse parimad petankerid olid Egert ja Silver Kingissepp (Brutus/Halukalur). Kolmanda koha võitles välja ja ühtlasi parima veteranpetankeri koha sai Tiit Palk (Uuemõisa Autokeskus). Foto Ülle Lass

Petankis olit tugevamad ettevõtted/asutused Brutus/Halukalur, Ridala vald ja HNRK. 

Nüüdseks peetud 12 ala. Sügisel on võistelda veel 3 alal. Koondarvestuses läheb arvesse 15 alast 11 parema ala punktid.

Lõppenud alade põhjal on parimad Marko Ulla, Aap Uspenski, Tarmo Egipti, Kaja Ladva, Mari Alvela ja Anu Noormägi. “Firmade” esikolmik hetkel Spordibaasid, HNRK ja Cramo/KJK. Kõikidel aladel kokku osales 97 naist ja 121 meest.

Algamas on kauaoodatud suvepuhkus füüsilise ja vaimse vormi kogumiseks. Võistlussari jätkub sügisel, 4. septembril jalgrattakrossiga Paralepa terviseradadel, edasi golf ja sulgpall. Kõik on väga nõudlikud ja tabeliseisu arvestades otsustavad alad.

Suvel aega on, harjutage! Rattakrossidega saab tutvust teha JK Paralepa kodulehel www.paralepa.ee  oleva info kaudu, Ridala golfiväljak alustas suviste treeningutega. Kui mõnel ettevõttel või sõpruskonnal on huvi jalgpalli vastu, siis peale jaanipäeva on algamas suvine rahvaliiga turniir. Täpsem info juba aadressil: info@laanejk.eu.

Meenuta toimunud alasid pildikogu vaadates!

Kohtumiseni 4. septembril rattarajal.