Kalender

Filter Haapsalu Rattaralli meelitab kõrgekvaliteedilise rajaga

Osalejad saavad valida 97 km pikkuse põhi- ja 35 km matkadistantsi vahel. Pingutuse teeb eriti meeldivaks tõsiasi, et Haapsalu Rattaralli rada on Filter Maanteekarikasarja etappidest parima kvaliteediga. Sportimist hõlbustab ka eeldatavalt päikesepaisteline ilm – portaal ilm.ee andmetel on pühapäeval Haapsalus sooja 19-23 kraadi ja ennustuse kohaselt vihma tol päeval ei saja.

Soodne eelregistreerimine lõpeb kolmapäeva südaööl, kuid kirja saab end panna ka kohapeal. Tänase seisuga oli oma osalemisest märku andnud ligi kolmsada ratturit. Tulla tasub kogu perega, sest lapsed saavad meelt lahutada SEBE lastelinnakus. Vihmavaba ilma korral püstitatakse sinna batuut ja oma rattasõiduoskusi saab proovile panna liikluslinnakus, kus on võimalus tasuta jalgratturi juhilubade eksamit sooritada.
Maitsvate toitudega kostitab osalejaid Felixi rändrestoran. Haapsalus pakutakse Felixi Seljankat, joogiks aga maitsvat Põltsamaa kannujooki.
Võistlejatele on loodud pesemisvõimalus Haapsalu Veekeskuses. Korraldajad soovitavad osalejatel hoolega jälgida liikluskorraldust ja jätta auto staadioni parklasse.

Lisainfo:
Mihkel Reile 53 422 196 ja www.aerobike.ee
Jaan Saviir 50 26 247 ja www.paralepa.ee