Esttrans Kaubaveod võitis korvpallikarika.

Maakonna karikavõitjaks tuli EstTrans, kes võitis finaalis Haapsalu SK tulemusega 86:80. Mäng oli väga närviline mõlema võistkonna poolt. Võidu võttis meeskond kes paraku eksis viskel vähem. Teise veerandaja alguses EstTransi tehtud 10:0 spurt saigi määravaks. Veel 2 ja pool minutit enne mängu lõppu oli tablool viik 75:75. Seejärel tuli EstTransilt 8:1 vahespurt ja noored murti sellega lõplikult.  EstTransi treener Erkki Lass ütles mängu lõpus, et võit tuli väga raskelt. Haapsalu SK treener Marek Pragi lisas veel, et mänguks oldi küll hästi häälestatud aga oma mäng saadi käima liiga hilja. Kaitses tehti küll tublit tööd aga Esttransi pikkade vastu paraku rohtu ei leidunud. Seekord kogemus võitis.