Erki Mitman võitis TV-10 olümpiastardi nooremate poiste 9-võistluse

Nooremate poiste 9-võistluses oli võistlejaid 46. Individuaalarvestuses osalenud Erki Mitman Noarootsi koolist alustas võistlust kettaheite võiduga 30.40-ga, oli 10-s 60m jooksus ajaga 8,87 ning lõpetas kaugushüppe viiendana 4.53-ga. Päeva viimase ala teivashüppe lõpetas teisena, hüpates 2.52. Erki Mitman alustas väga tasavägise mitmevõistluse teist päeva teiselt kohalt, joostes paremuselt 3. aja 60m tõkkejooksus uue rekordiga 9,85. Kõrgushüppes tuli jälle isiklik rekord 1.46-ga ning 3. koht. Palliviske võitis Erki 53.01-ga ning  läks pärast 6 ala juhtima kogu mitmevõistlust. Kuulitõukes kindlustas ta endale 9.38-ga teise koha ning oli enne viimast ala, 1000m jooksu teistest ligi 300 punktiga ees. Oma lemmikalal oli ta tugevamas jooksus 3-s ning kindlustas endale võidu 5708 punktiga, mis on seni 40 aastat kestnud sarjas Läänemaa parim tulemus. Varem pole ükski Läänemaa sportlane mitmevõistlust võita suutnud.Haapsalu Gümnaasiumi võistlejad olid samuti väga tublid, võisteldes sel aastal endast aasta vanematega. Kogudes häid kogemusi ning tehes palju isiklikke rekordeid, on neil järgmisel aastal head võimalused ka ise võita.

Poiste vanemas grupis oli Kristo Simulask 12-s 5703 punktiga, Kevin Sakson nooremas vanuseklassis 15-s 4158 punktiga. Vanematest tüdrukutest oli Anett Triebstock 4709 punktiga 23-s ning Madli Rahuvarm 4607 punktiga 26-s. Noorematest tüdrukutest oli Anna- Maria Vjazemski 3206 punktiga 33-s ning Reneli Saumets 3147-ga 34 -s. Haapsalu Linna Algkooli eest võistelnud Oliver Erik Suik pääses võistlema Läänemaa finaalis normi täitnuna ning lõpetas 4104 punkti ja 17 kohaga.

9-võistluse võitja Erki Mitman treener Kaja Ladvaga.