Erki Mitman krooniti kümnevõistluse kuningaks

Esimese ala 100m jooksu lõpetas Erki  12,28-ga ning oli 7-s. Teine ala kaugushüpe oli veidi dramaatiline, sest 2 esimest katset olid küll pikad aga napilt üleastutud. 3 katse tõi aga suurepärase isikliku rekordi 6.07, ja paremuselt teise tulemuse. Kuulitõukes tõukas Erki 15.09, mis oli 19 mitmevõistleja arvestuses sauti paremuselt teine tulemus. Oma lemikalal kõrgushüppes hüppas Erki 1.77-ga alavõidu. Viimasel, 5. alal 400m jooksus sai Erki kirja suurepärase isikliku rekordi 55,45 ning lõpetas  esimese päeva  kindla liidrina.

2. päev algas 110m tõkkejooksuga, kus Erki jooksis välja uue rekordi 15,99 ning oli 4-s. Kettaheites heitis ta 47.72 ning oli 2-ne. Teivashüppes jälle korralik rekord ning 2. koht 3.40-ga. Odaviskes tuli väike tagasilöök 44.18-ga. Viimase ala 1500m starti läks Erki juba ülekaaluka liidrina ja vormistas võidu 5.22,24. Erki Mitman võitis 10-võistluse uue maakonnarekordi 6132 punktiga, edestades teist kohta üle 300 punktiga. Mitmevõistluse võitja treeneri medali sai Kaja Ladva.