Elisabeth Fofilov võitis TV-10 olümpistardi 1.etapil teivashüppes 2.koha

alt
Nooremate tüdrukute  teivashüppes saavutas Reneli Saumets  2.21-ga auhinnalise 6.koha. Foto Kaja Ladva

60m jooksus sai Adele Lass ajaga 9,27   19. koha, osales 77 jooksjat.

Nooremate poiste kuulitõukes jõudis finaali Kevin Sakson ning sai 8. koha 8.37-ga (69 võistlejat). 60m jooksus jõudis Kevin Sakson B-finaali ning saavutas 8,84-ga 9. koha.

alt
Vasakult Lisete Ulla, Elisabeth Fofilov ja Simona Liisbet Seppi pärast võistlust. Foto Kaja Ladva

Vanemate tüdrukute teivashüppes näitasid  Haapsalu gümnaasiumi lapsed kõrget taset, kus 2 ühe kooli sportlast jõudsid kuue parima sekka. Elisabeth Fofilov võitis 2.koha 2.51-ga,  Lisete Ulla oli 2.31-ga 6-s.
Simona Liisbet Seppi  Uuemõisa Algkoolist, kes pääses võistlema individuaalarvestuses oli 2.31-ga 5-s. 60m jooksus oli Anett Triebstock 9,02-ga 20-s.

Vanemate poiste 60m jooksus sai Kaarel Virroja 8,47-ga 20. koha 70 jooksja seas ning kaugushüppes oli ta  4.64-ga 31-ne.