Kalender

Augustiõhtu võrkpalliga.

 

Kuna ja kus? Neljapäeval 19.augustil Haapsalu staadionil. Avalöök tehakse kell 18:00. Eelregistreerimine lõppeb 11.augustil kell 12:00 päeval. GSM 5205204 või spordiliit@hot.ee

 

Kes mängivad? kõik, kes  elavad, töötavad, puhkavad või õpivad Läänemaal. Võistkonnas neli mängijat, neist vähemalt üks naismängija. Võistkonnas ei tohi olla maakonna meistrivõistlustel (mitte segi ajada rahvaliigaga) osalevaid mängijaid. Maakonna meistrivõistlustel osalejaile eraldi turniir. Osavõtumaks 100 krooni  võistkonna kohta. Tasuda saab sularahas võistluspaigas. NB! Võistkond võib koosneda ka ainult naistest J.

Mis moodi?  võistlus kestab 3 (kolm tundi) ning vastavalt ajalisele piirangule ja osavõtvate võistkondade arvule ka võistluste süsteem. 

Kas asju saab? kõik võistkonnad saavad peale osalemisrõõmu veel ka mingisuguseid asju lisaks, paremad kallimaid, nõrgemad odavamaid. Eriauhinnad parimale kuni 19.a. võistkonnale, parimale võistkonnale ühest firmast (s.t. kõik töötavad ühes firmas), põnevamale esindusvormile, parimale naiskonnale.                

 

Mis veel? õhtut juhib ja meeleolu hoiab üleval Heikki Sool.  Oma tervisliku seisukorra eest vastutab iga osaleja ise. Kõigil võistkondadel kaasa võtta üks kohtunik. Võistluste peakohtunik Alar Källe GSM 5171730.

   

Kes toeks on?  Eesti Kultuurkapital

                         Lääne Maavalitsus

                         Läänemaa Spordiliit „Läänela”

                         A´le Coq

                         Kastani ostukeskus

                         Sportland

                         Rakser Sport