Anna-Maria Vjazemski oli TV-10 olümpiastardis neljas

Teine etapp Tallinnas kujunes Haapsalu põhikooli õpilastele eriti dramaatiliseks. Kuni 14-aastaste tüdrukute 60 m tõkkejooksus sai suurepärase tulemusega A- finaali Anna-Maria Vjazemski, kes jooksis paremuselt teise aja 9,92. Finaalis ebaõnnestus aga esimesele tõkkele pealejooks ning Anna-Maria pidi leppima neljanda kohaga 55 võistleja arvestuses.

Reneli Saumets oli 10,49-ga 15. Kaugushüppes sai ta 4.55-ga 17. koha.

Vanemate poiste teivashüppes ületas Kristofer Kikut 2.71 ning oli kaheksas. Sama tulemuse ületas ka Kevin Sakson, kuid kahjuks kukkus teivas viimasel hetkel latile ning kirja jäi 2.61 ning üheksas koht.

60 m tõkkejooksus võitis Kevin Sakson B-finaali ajaga 9,67 ning oli kaheksas. Marko Kütt oli aasta vanematega võisteldes 23. ajaga 10,80.

Kuni 12-aastaste tüdrukute 60 m tõkkejooksus jõudis Eliis-Maria Koit B-finaali ja sai 63 jooksja seas 11. koha tulemusega 10,58.

Kõrgushüppes ületasid meie tüdrukud Hanna-Liisa Salf, Eliis-Maria Koit ja Kristina Saumets 1.31 ning said vastavalt 10., 11. ja 12. koha.

Nooremate poiste kõrgushüppes tegi suurepärase tulemuse Erko Puskar, kes ületas 1.34. Selle tulemusega oli ta endast aasta vanematega võisteldes kümnes. Eric-Mathias Hein ja Erko Puskar olid ka 60 m tõkkejooksus võrdse aja 10,93-ga 18.-19. kohal.