Albert Kanepi lauatennisevõistlustel osales 22 Läänemaa sportlast

Eriti pikaks kujunes laupäevane võistluspäev, mil viimased võitjad said auhinnad kätte pool kümme õhtul. Auhinnalisi kohti jagus ka läänlastele.

ELTL/Balteco GP arvestuses tuli B-klassis võitjaks Aaro Õismets, C-klassis sai hinnatava teise koha Jaanus Saviots, D-klassis sai samaga hakkama Egert Eilaste.

Naiste A-klassis oli Kristiina Seiton kolmas.

Meeste põhiturniiril võitis peaauhinna Eesti MV hõbe Aleksandr Smirnov (Narva), teiseks tuli üllatuslikult juunior Rivo Saaremäe (Viljandi), kolmandaks Toomas Libene (Narva) ja neljandaks vanameister Rein Lindmäe (Tallinn).

Meie mehed said järgnevad kohad: Toomas Vestli 20., A. Õismets 25., Dirk Schöbe 26., J. Saviots 35., Henri Pikla 43., E. Eilaste 46.

Naisüksikmängu finaalis alistas Kätlin Latt (Tallinn) 3-1 Eesti meistri Tatjana Tšistjakova (Aseri), kolmas oli Olesja Ketško ja neljas Valeria Petrova (mõlemad Narva).

Pärast haigust võib Kristiina Seitoni seitsmendat kohta pidada heaks.

Läänemaa Rahvaliigas said seekord viis esimest kohta naismängijad. Võitis Irina Akimkina (Tallinn), järgnesid Daria Sapron, Anita Lissovenko (mõlemad Maardu).

Parimad läänlased: Kaspar Muuli 15., Jüri Muuli 17., E. Eilaste 19, Olari Nebokat 24., Mati Paat 27., Mihkel Puhm 31., Maria Võrklaev 32., Kertu Saviots 35., Mattias Ristmägi 39., Diana Panfilova 43., Andro Kais 44., Rauno Sepp 45., Katrina Talving 46., Sten Mänd 47. ja Erik Virki 48.

Albert Kanepi memoriaali raames peeti rida turniire eraldi klassides. Nii võitis meesveteranide 60+ esikoha ja ühe peaauhindadest Heikki Sool, samas klassis oli neljas Eduard Brok.

Mehed 40+ oli D. Schõbe 5. B-klassi finaalis alistas A.Õismets 3-2 Heiki Sullakatko (Kuressaare).

Eesti laste karikavõistluste 15-aastaste poiste kolmanda koha mängus võitis T. Vestli 2-1 A. Õismetsa. M. Puhm oli 15.

P-13 oli M. Ristmägi 12. ja E. Virki 19. T-9 pidi Katrina Talving seekord leppima neljanda kohaga. Naisjuunioridest võitis K. Seiton esikoha. O. Nebokat oli meesjuunioride kuues.

Stockholmis peetud Swedish Cadet Open lauatenniseturniiril pääses Kristiina Seiton klassis U-20 tänu reitingule ilma eelturniirita 64 mängija tabelisse, kus esimeses ringis alistas Elinor Bergströmi 3-0, teises ringis Rebecka Akessoni 3-1. Mängus pääsuks 8 parema hulka tuli vastu võtta kaotus hilisemalt võitjalt Carolyn Corderolt 0-3. Üheksas koht.

Toomas Vestli ja Aaro Õismets alagrupist edasi ei pääsenud.