TV 10 olümpiastardi 4. etapil olid hoos Emma Katharina Hein ja Maily Märss

TV 10 olümpiastardi 4. etapp toimus Pärnus uuel Rannastaadionil.

Nooremate kuni 12 aastaste tüdrukute kaugushüppes hüppasid isiklikud rekordid meie Emma Katharina Hein (pildil paremal) ja Kleer Jaani, kes olid tulemustega 4.40 ja 4.37 vastavalt 11. ja 15. 63 hüppaja seas. Eriti hästi läks aga Emma Katharinal palliviskes, kus ta viskas 47.37-ga välja uue omavanuste maakonnarekordi ning sai 2. koha.

600m jooksus oli Emma kuni lõpuni medali konkurentsis ning sai ajaga 1.53,86 4. koha. Väga hästi jooksis ka Kleer, kes oli 2.00,56-ga 15-s.

Nooremate poiste kettaheites jõudis Tanel Toomemäe finaali ja sai 8. koha 24 meetriga. Palliviskes jäi ta esimesena finaalist välja tulemusega 48.75.

Vanemate poiste palliviskes oli Marko Mardi 54.03-ga 20-s.

Vanemate tüdrukute seas tegi eriti hea võistluse Maily Märss (pildil vasakul), kes endast aasta vanematega võisteldes sai palliviskes 6. koha 49.98-ga ja kettaheites 25.75-ga oli 5-s. Finaali jõudis ka Keity-Liina Kallas, kes sai 7. koha 24.78-ga. Keity-Liina läks hästi ka 600m jooks, kus ta oli 1.51,71-ga 8-s.

Kokkuvõttes tegi 4-nda etapiga väga hea esituse Ridala Põhikooli-Uuemõisa Algkooli ühendvõistkond, jõudes mitmevõistluse finaali, olles väikekoolide arvestuses 3-l kohal.