Toomas Vestli on kolmekordne EMSL Jõud meister lauatennises

Pühapäeval Aseris toimunud Eestimaa Spordiliit Jõud noorte meistrivõistlustelt lauatennises toodi Läänemaale kümme medalit.

20150322_172211

Noormeestest tuli kolmekordseks meistriks Toomas Vestli, kes üksikmängu finaalis alistas 3:0 teise läänlase Aaro Õismetsa. Koos mängides tulid nad võitjaks meespaarismängus ning Toomas koos Reelica Hansoniga (Ida-Virumaa) ka sega-paarismängus alistades finaalis 3:1 Aaro ja Anita Lissovenko (Harjumaa).

20150322_172634

Karin Talving võitis pronksi neidude juunioride klassis, poiste A klassis sai Mattias Ristmägi hõbeda ja Kristjan Sander Peterson pronksi, B ja D klassis võitsid pronksi Allex Rummel ja Joonas Vestli.

19.aprillil selguvad Wiedemanni Spordihoones Läänemaa 2015.a. lauatennisemeistrid.