Läänemaa poiste Kooliliiga võitis taas Oru Kool

Linnamäel peetud 7.-9. klassi poiste võrkpalli Kooliliiga meistritiitel läks teist aastat järjest Oru Kooli.

Turniirivõitja alistas kõik vastased geimigi kaotamata. Tasavägisemad matšid käisid kohtadele kaks kuni neli. Noarootsi võitis Ridala vastu esimese geimi minimaalse vahega, kaotas teise suurelt ning võitis kolmanda kindlalt. Taebla – Ridala vaheline kohtumine kulges punkt-punkti haaval kuni mängu lõpuni, kuid kahes geimis võitis minimaalse vahega neist esimene. Turniiri üllatusvõistkonnaks oligi just Taebla, kes tasavägises mängus alistas lõpuks 2-1 Noarootsi.

I koht Oru Kool: Risto Ollema, Mihkel Türnpu, Kristjan-Sander Peterson, Markkus Kõre, Markus Laksberg, Kevin Tiitsma, Kris Kaasen, Andero Tugedam, Henri Luik, õp Renno Silde.

II koht Taebla Kool: Mihail Allikmaa, Villem Rehkalt, Peeter Kaus, Uku Toomla, Sille Männik, Andreas Määrits, õp Enn Kerge.

III koht Noarootsi Kool: Reno Põderson, Georg W. Tammlepp, Robin Rajasalu, Kristo Kolga, Kristo Tsarents, Erik Koltšov, Uko O. Eller, õp Silver Schönberg.