Läänemaa põhikoolide lapsed võistlesid mitmevõistluses

Läänemaa põhikoolide mitmevõistlus peeti 6-l alal (60m jooks, kaugushüpe, kõrgushüpe, kuulitõuge, pallivise ja 600m jooks tüdrukutele ning 1000m poistele).

Tüdrukatest sai esikoha Maily Märss Ridala põhikoolist 4898 punktiga. Tema tulemused olid 8,4, 4.46, 1.55, 10.44, 52m ja 2.04,8.

Hõbemedali võitis Emma Kathrina Hein Haapsalu põhikoolist 4299 punktiga ja pronksi sai 4020 punktiga Annely Bankier Haapsalu põhikoolist. Neile järgnesid Kleer Jaani Ridalast, Karen Loorens Orult ja Anett Saarjõe Haapsalu põhikoolist.

Poiste võitjaks tuli Reno Põderson Noarootsist 4197 punktiga. Tema võidutulemused olid 9,0. 4.76, 1.55, 11.13, 72m ja 3.29,4. Hõbemedal läks Kristjan Lebedevile 3696 ja 3. koht Tanel Toomemägile, kes õpivad  Ridala põhikoolis. Neile järgnesid Markkus Kõre ja Marek Rakul Oru põhikoolist ja 6-s oli Walter Georg Tammlepp Noarootsist.

Koolide arvestuses oli sel aastal kindlalt parim Ridala põhikool( õpetaja Pille Raudsepp). Teise koha sai Oru põhikool (õpetaja Renno Silde) ja 3. oli Noarootsi( õpetaja Silver Schõnberg).