Haapsalu linn saavutas Eesti 34. omavalitsuste talimängudel linnade arvestuses viienda koha.

Märtsi alguses Viljandis toimunud Eesti 34. Omavalitsuste Talimängude finaalvõistlustel ja eelringides osales kokku 48 omavalitsust.

Kõikidel aladel võistlesid nii linnad ja vallad kui ka suured ja väikesed ühes grupis. Üldkokkuvõttes jäi Haapsalu 27., kuid linnade järjestuse viies koht pole paha.

Osa ei võetud juhtide võistlusest, naiste korvpallist ja mäesuusatamisest.

Kõige paremini läks lauatennisistidel, kes omades 17. paigutust, võitlesid välja 11. koha (25 OV).

Fotol: vasakult lauatennisistid Allex Rummel, Anna Chizhevich, Katrina Talving, Ainar Kuusemets, Heikki Sool.

Kabetajad olid 27 omavalitsuse konkurentsis 14. kohal.

Ujujad said võistkondlikult 16. koha (22 OV). Individuaaldistantsil sai kõige kõrgemad kohad Eric Mathias Hein, kes oli noormeeste 100 m selili 6. ja 100 m vabalt 7. kohal. Neidudest sai parima tulemuse Margaret Marleen Loznitsa olles 100 m rinnuli 18. koha.

Suusatamises tuli radadele võistlejaid 30-st omavalitsusest ning meie esindus tuli 19. 3×5 km teatesuusatamises tulid mehed 13. ja naised 19. Naiste 5 km klassis 35+ tuli Ly Märss 12. ja meestest näitas paremat tulemust Üllar Petrovitš tulles klassis M40+ 10 km 18.

Korvpalli meeskond alagrupist edasi ei pääsenud ja tuli leppida 23.-27. koha jagamisega (32 OV). Maletajad pidid leppima eelviimase 24. kohaga.